Kej 13-ti Noemvri 8, Skopje 1000

Хотел Belvedere 4*

Belvedere Holiday Club е сосема нов затворен комплет кој се состои од 110 луксузни апартмани со една спална и две спални соби. Wideе ви бидат на располагање широк спектар на современи простории за одмор.

Извонредната локација на комплексот, само неколку минути пешачење од лифтот на кабината и веднаш до новиот трговски центар на Банско, ќе го направи вашиот престој уште пријатен.

Вклучено во секој пакет :

  • Автобуски превоз на релација Скопје – Куманово – Крива Паланка– Банско и обратно. Поаѓање во 07 часот од Дрводекор , враќање од Банско во 14 часот по локално време пред хотелот.
  • 2 ноќевања согласно избраниот термин на база полупансион  ( појадок и вечера – шведска маса ).
  • Неограничено користење на СПА центарот на хотелот ( базен , финска сауна , парна бања , турска бања, фитнес, џакузи)
  • Wi –Fi
  • Детско катче
  • Туристичка такса
ТЕРМИН
БРОЈ НА НОЌЕВАЊА
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
29.11.- 01.12.2019 2 3850 ден.
  • Деца од 0 – 4.99 год. плаќаат 1500 седиште во автобус
  • Деца од 5 – 10.99 год. користат седиште и плаќаат : 2800 денари