Kej 13-ti Noemvri 8, Skopje 1000

Хотел Grand Royalе 4*

Grand Royale Apartment Complex & SPA се наоѓа во Банско, во близина на жичарата и на само неколку километри од ски терените.

Во подножјето на планината Пирин, Grand Royale Apartment Complex & SPA им нуди на своите гости не само прекрасен поглед, но и релаксирачки престој со сите погодности само на повик. Собите се просторни и светли, прилагодени на сите потреби и желби неопходни за убав одмор, за да се чувствувате одморени и енергични на крајот на вашиот престој.

Во склоп на хотелот има лоби и пура бар.

Вклучено во секој пакет :

  • Автобуски превоз на релација Скопје – Куманово – Крива Паланка– Банско и обратно. Поаѓање во 07 часот од Дрводекор , враќање од Банско во 14 часот по локално време пред хотелот.
  • 2 ноќевања согласно избраниот термин на база полупансион  ( појадок и вечера – шведска маса ).
  • Неограничено користење на СПА центарот на хотелот ( 20 метарски базен , арома сауна , финска сауна парна бања,релакс зона фитнес )
  • Детско катче
  • Бесплатен Wi –Fi во рамките на хотелот ,
  • Туристичка такса
ТЕРМИН
БРОЈ НА НОЌЕВАЊА
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
07.12 – 09.12.2019 2 4850 ден.
  • Деца од 0 – 2.99 год. плаќаат 1800 денари – користи седиште во автобус
  • Деца од 3 – 12.99 год. користат седиште и плаќаат  3600 денари