Kej 13-ti Noemvri 8, Skopje 1000

Хотел Maria Antoaneta 3*

Хотелот Maria-Antoaneta е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината. Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина.

При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

Вклучено во секој пакет :

  • Автобуски превоз на релација Скопје – Куманово – Крива Паланка– Банско и обратно. Поаѓање во 07 часот од Дрводекор , враќање од Банско во 14 часот по локално време пред хотелот.
  • Соодветен број на ноќевања согласно избраниот термин на база полупансион  ( појадок и вечера – шведска маса ).
  • Неограничено користење на СПА центарот на хотелот ( базен , сауна , парна бања )
  • WIFI
  • Шател бус од/до гондолата.
ТЕРМИН
БРОЈ НА НОЌЕВАЊЕ
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
05.01 – 09.01.2020 4 6900
12.01 – 16.01.2020 4 7200
16.01 – 19.01.2020 3 6150
07.02 – 09.02.2020 2 4150
  • Може да се спојат било кои два последователни термини, со одбивање на 500 денари од вкупната цена на двата термина заедно.
  • Деца од 0 – 5.99 год. плаќаат 1800 седиште во автобус
  • Деца од 6 – 11.99 год. користат седиште и плаќаат :
  • 3500 денари за термините со 3 ноќевања

3900 денари за термините со 4 ноќевања