Велигден во Банско (06.04-09.04.2018)! 23% попуст на три All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + СПА во вредност од 9200 ден. по цена од 7100 ден. со Т.А Бисер Пром

9200 ден.

РЕДОВНА ЦЕНА

7100 ден.

ГРУПЕР ЦЕНА

Купи купон преку Групер на следниов линк…

ДОБИВАТЕ

Понудата е по лице и вклучува:

 • 3 All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* – Банско
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје – Банско – Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен со минерална вода, џакузи, парна бања, финска сауна, био сауна, relax зона, лакониум, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Соба за играње на деца (02-08 години)
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Доплати:
 • За дете до 4,99 години со двајца возрасни се доплаќа само седиште, цена 1500 ден.
 • За второ дете до 4,99 години со двајца возрасни се доплаќа 3300 ден. на база Аll inclusive
 • За дете од 5,00 до 12,99 со двајца возрасни плаќа 4200 ден.
 • За второ дете од 5,00 до 12,99 со двајца возрасни плаќа 3700 ден.
 • За дете од 5,00 до 12,99 со еден возрасен се доплаќа 5400 ден.
 • За второ дете од 5,00 до 12,99 со еден возрасен се доплаќа 4800 ден. по дете
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку сакате само автобуски превоз за наведениот термин цената за повратен биле изнесува 1860 ден. по лице (се плаќа дирекно во агенцијата)
 • Тргнувањето е во 07 часот на 06,04,2018 год. пред Дрво Декор
 • Враќање на 09.04.2018 год во 14 часот по локално време

Патничко Осигурување

БИСЕР ПРОМ

 •   Кеј-13 Ноември б.б Скопје Кај Дрво Декор

 •    Тел 02/3228603

 •    Mail: biserprom@t-home.mk

         

Следете не на Facebook

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Дизајнирано и овозможено од 4WEB.mk