ОТВАРАЊЕ НА СКИ СЕЗОНА

2 HB ноќевања во Хотел Maraya 4* + користење на СПА + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 4800 ден.

2484898050673233462.ecaedd60cda47abca57029528067a0d2

Понудата е по лице и вклучува дводневен аранжман за термин (15.12 – 17.12.2017)

 • Две ноќевања со појадок и вечера во Хотел Maraya 4*
 • Неограничено користење на СПА центарот во хотелот (базен, џакузи, сауна, фитнес)
 • Автобуски превоз на релација Скопје – Банско – Скопје
 • Free WiFi
 • Бесплатна влезница за дискотека The Club во Банско
 • Патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку сакате само автобуски превоз за наведениот термин цената за повратен биле изнесува 1860 ден. по лице (се плаќа дирекно во агенцијата)

Лоциран во подножјето на Пирин планина хотелот “Maraya” – Банско е неповторливо место запрестој и одмор, кое што на секој посетител ќе му овозможи спокојство, слобода и хармонија. На гостите кои престојуваат во хотелот ќе им бидат овозможени одлични услови за одмор. Хотелот располага со 34 соби, 17 апармани и 5 delux соби, сите опремени со модерен и атрактивен ентериер.

На располагање има и ресторан, лоби бар, парна бања, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга. Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 м надморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање.

Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско, благопријатни за добро психичко и физичко здравје. За бизнис средбите на клиентите им стои на располагање конференциска сала, како и сеф зачување на важни документи и лични акцесори.

Оние кои ја ценат добрата кујна ќе откријат вкусно и богато мени приготвено од професионалниоткулинарски тим на ресторанот, вистински кулинарски специјалитети и слатки искушенија. Хотел “Маrаya” ви нуди одлични можности за комплетен одмор. Повелете и уживајте во убавините на Банско!

ГАЛЕРИЈА

 

Патничко Осигурување

БИСЕР ПРОМ

 •   Кеј-13 Ноември б.б Скопје Кај Дрво Декор

 •    Тел 02/3228603

 •    Mail: biserprom@t-home.mk

         

Следете не на Facebook

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Дизајнирано и овозможено од 4WEB.mk