Првомајски викенд во Паралиа (28.04 – 01.05.2018)! 26% попуст на 3 ноќевања со појадок во хотел Olympus + вклучен автобуски превоз + посета на Метеори и шопинг во Солун со ТА Бисер Пром во вредност од 5950 ден. по цена од 4390 ден.

 

 

ДОБИВАТЕ

Понудата е по лице и вклучува летиридневен аранжман за Паралиа за термин 28.04 – 01.05.2018

 • 3 ноќевања со појадок во хотел Olympus
 • Автобуски превоз на наведената релација
 • Посета на Солун
 • Туристички пратител за време на патувањето

 

РЕДОВНА ЦЕНА: 5950 ден.

ГРУПЕР ЦЕНА: 4390 ден.
купунот можете да го купите на следниот линк

 

 • Поаѓање на 28.04.2018 во 05:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 01.05.2018 во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Факултативна посета на Метеори, цена: 10 еур
 • Влезница за Метеори, цена: 3 еур
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Доплата за дете 0-4.99 год, цена: 1800 ден
 • Доплата за дете 05-12 год, цена: 3300 ден
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Задолжителна туристичка такса, цена: 1.5 еур од ден по соба, се плаќа директно во хотелот.

Патничко Осигурување

БИСЕР ПРОМ

 •   Кеј-13 Ноември б.б Скопје Кај Дрво Декор

 •    Тел 02/3228603

 •    Mail: biserprom@t-home.mk

         

Следете не на Facebook

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Дизајнирано и овозможено од 4WEB.mk