3, 4 или 7 ноќевања со појадок + вклучен превоз во Hotel Veris 3*, Бугарија

 

 

ДОБИВАТЕ

Понудата е по лице и вклучува 3, 4 или 7 ноќевања со појадок во Hotel Veris 3* + вклучен превоз за термин по избор:

 • 7 ноќевања (15.06-23.06.2018), цена: 10 000 ден.
 • 7 ноќевања (22.06 – 30.06.2018), цена: 13 000 ден.
 • 4 ноќевања (29.06 – 04.07.2018), цена: 10 000 ден.
 • 7 ноќевања (29.06 – 07.07.2018), цена: 13 500 ден.
 • 3 ноќевања (03.07 – 07.07.2018), цена: 7 000 ден.
 • 7 ноќевања (03.07 – 11.07.2018), цена: 14 000 ден.
 • 4 ноќевања (06.07 – 11.07.2018), цена: 10 500 ден.

 


 

 

 • Поаѓањето е во 21:00 часот од Дрводекор, 21:30 од Куманово, 22:00 од Крива Паланка
 • Појадокот е на база шведска маса
 • Доплати:
 • Сместувањето за едно дете до 12 години е бесплатно, се плаќа само превоз по цена од1860 денари за повратен билет, за две деца до 12 години се наплаќа како за 3 возрасни лица
 • Доплата за туристичка такса  во хотел Верис – 2 евра од ден (директно на рецепција)

 

 

ОПИС

Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi.

Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, централна клима, тоалет, балкон.

Хотелот Верис е идеален избор за Вашиот опуштен и безгрижен одмор . Тука може да се насладите на првокласната услуга и стил на хотелот во мирна атмосфера. Хотелот е сместен во самиот центар на Сончев Брег и е на оддалеченост од 300 метри од централната плажа. Во непосредна близина на хотелот се наоѓа автобуската станица, пазарот , најпознатите дискотеки и кафулиња на целиот комплекс. Хотелот располага со 42 двокреветни, 14 трокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со тоалет, фен , телевизор со кабелска телевизија , телефон , централна клима, ладилник , балкон. Во рамките на хотелот Ресторан , лоби бар , базен ,паркинг, рецепција, сеф.

Сончев Брег е најголемиот и најпознатиот туристички комплекс. Препознатлив е по својата 8 км долга песочна плажа , незаборавната забава во многубројните ресторани , кафулиња , барови и дискотеки кои работат до раните утрински часови, шопинг продавници и трговски центри, забавни паркови за најмладите. Едноставно ,место за сите генерации.

Патничко Осигурување

БИСЕР ПРОМ

 •   Кеј-13 Ноември б.б Скопје Кај Дрво Декор

 •    Тел 02/3228603

 •    Mail: biserprom@t-home.mk

         

Следете не на Facebook

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Дизајнирано и овозможено од 4WEB.mk