3, 4 или 7 All Inclusive ноќевања + вклучен превоз во Riviera Blue Hotel 4*, Бугарија за термин по избор

 

 

ДОБИВАТЕ

Понудата е по лице и вклучува 3, 4 или 7 ноќевања на база All Inclusive (појадок, ужина, ручек и вечера) во Riviera Blue Hotel 4* + вклучен превоз за термин по избор:

 • 7 ноќевања (15.06-23.06.2018), цена: 13 000 ден.
 • 7 ноќевања (22.06 – 30.06.2018), цена: 14 800 ден.
 • 7 ноќевања (29.06 – 07.07.2018), цена: 16 000 ден.
 • 7 ноќевања (03.07 – 11.07.2018), цена: 18 500 ден.
 • 4 ноќевања (29.06 – 04.07.2018), цена: 12 000 ден.
 • 4 ноќевања (06.07 – 11.07.2018), цена: 12 800 ден.
 • 3 ноќевања (03.07 – 07.07.2018), цена: 10 500 ден.

 

 

 • Поаѓањето е во 21:00 часот од Дрводекор, 21:30 од Куманово, 22:00 од Крива Паланка
 • Појадокот, ручекот, ужината и вечерата се на база шведска маса
 • Доплати:
 • Семстувањето за едно дете до 12 години е бесплатно, се плаќа само превоз по цена од 1860 денари за повратен билет,
 • За второ дете се доплаќа 50% од цената за возрасен
 • Доплата за туристичка такса – 5 еврa за целиот престој (во агенција)

 

 

ОПИС

Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi .
Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, централна клима, тоалет, балкон. Студијата и апартманите имаат и кујна ,комплетно опремена.

All Incluive програма: 3 главни оброка + ужина – шведска маса , неограничено конзумирање на алкохолни и безалкохолни пијалоци од локално потекло во периодот од 10- 22 часот.

Патничко Осигурување

БИСЕР ПРОМ

 •   Кеј-13 Ноември б.б Скопје Кај Дрво Декор

 •    Тел 02/3228603

 •    Mail: biserprom@t-home.mk

         

Следете не на Facebook

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Дизајнирано и овозможено од 4WEB.mk