ШОПИНГ ВО СОФИЈА

Шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + автобуски превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 1200 ден.

 

2484898050673287013.28c0031d4e2929f5186a850e475f40d9

ДОБИВАТЕ

Организирана шопинг тура за едно лице во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз за термин по избор:

 • Термин 03.11.2018 (сабота) – распродадено
 • Термин 10.11.2018 (сабота)
 • Термин 17.11.2018 (сабота)
 • Термин 24.11.2018 (сабота)

 

 

ЦЕНА: 1200 ден.

 

ОПИС

Paradise Shoping Center е најголемиот трговски центар на балканот со внатрешна површина од 80 000 m2 и во неговиот состав влегуваат преку 350 продавници, 14 кино сали, фитнес и спа ценатр, голем број на кафетерии и ресторани, спортски центар, огормен супермаркет и многу забава и атракции (вештачки езера и фонтани) Повеќе инфромации во врска со трговскиот и брендовите може да видите на следниот ЛИНК

Опис на програмата:

 • Поаѓање од Дрводекор во 04:00 часот
 • Пристигнување во Paradise Shoping Centar околу 09:30 часот
 • Посета на Ikea Ring Mall и Decathlon до 13:00
 • Посета на шопинг центар Paradise до 17:00
 • Поаѓање за Скопје во 17:00 од шопинг центар Paradise по македонско време
 • Напомена: Патниците кои сакаат да го посетат само шопинг центар Paradise ги оставаме од моментот на пристигнување до 17:00 часот

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

Патничко Осигурување

БИСЕР ПРОМ

 •   Кеј-13 Ноември б.б Скопје Кај Дрво Декор

 •    Тел 02/3228603

 •    Mail: biserprom@t-home.mk

         

Следете не на Facebook

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Дизајнирано и овозможено од 4WEB.mk