2 ноќевања со појадок и вечера во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + користење на СПА во вредност од 4890 ден.

 

ДОБИВАТЕ

Понудата е по лице и вклучува пакет аранжман во хотел Orphey 4* за термин по избор:

 • 09.11-11.11.2018
 • 16.11-18.11.2018
 • 23.11-25.11.2018
 • 30.11-02.12.2018

Во понудата е вклучено:

 • 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел Orphey 4* – Банско
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје – Банско – Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен, сауна, џакузи, парна бања, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Туристичка такса

УСЛОВИ

 

 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на одбраниот термин во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • За прво дете 0-4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 • За дете од 5-11.99 год. се доплаќа 2600 ден.
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата

ОПИС

 

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Програма:

 • Појадок: (08:00 – 10:00ч) шведска маса со вклучено кафе, вода, сок, чај и млеко
 • Вечера (18:00 – 20:00ч) на база бифе

Патничко Осигурување

БИСЕР ПРОМ

 •   Кеј-13 Ноември б.б Скопје Кај Дрво Декор

 •    Тел 02/3228603

 •    Mail: biserprom@t-home.mk

         

Следете не на Facebook

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Дизајнирано и овозможено од 4WEB.mk