Kej 13-ti Noemvri 8, Skopje 1000

Скопје – Халкидики

СЕКОЈА САБОТА И НЕДЕЛА ЕДНОДНЕВНО КАПЕЊЕ СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ ЗА САНИ БИЧ, НЕА ПОТИДЕА, КАЛИТЕА, ПОЛИХРОНО, ХАНИОТИ ИЛИ ПЕФКОХОРИ ОД ТА БИСЕР ПРОМ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000 ДЕН.

 

Image result for beach

УСЛОВИ

  • Поаѓање во 02:00 часот пред Дрво декор
  • Враќање во 19:00 часот (по локално време) од Пефкохори

ОПИС

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

Плажа по избор на Халкидики:

  • Неа Потидеа
  • Калитеа
  • Полихроно
  • Ханиоти
  • Пефкохори