+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Викенд патувања

Викенд во Ханиоти 21.06-23.06.2024
Велигден во Врњачка бања

ВЕЛИГДЕН ВО ВРЊАЧКА БАЊА – СРБИЈА 03.05-06.05.2024

3 ноќевања/ 4 дена
Скопје
Врњачка бања
Од10.850 ден
0
Види детали
Велигден во Ханиоти -Грција
Велигден во Банско-Бугарија

ВЕЛИГДЕН ВО БАНСКО-БУГАРИЈА 03.05-06.05.2024 год

4 дена
Достапност: мај
Скопје
Банско
Од11.700 ден
0
Види детали
Продолжен викенд во Соко Бања

ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД ВО СОКО БАЊА-СРБИЈА (21.06-23.06.2024)

2 ноќевања/ 3 дена
Достапност: 21.06-23.06.2024
Скопје
Соко Бања
Од7.800 ден
0
Види детали
Април Врњачка бања

АПРИЛСКИ ВИКЕНД ВО ВРЊАЧКА БАЊА – СРБИЈА 12.04-14.04.2024

Достапност: 2 ноќевања/ 3 дена
Скопје
Врњачка бања
Од6.800 ден
0
Види детали
Поклоничко патување
продолжен викенд 07.09-10.09.2023

ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД ВО Голубац, манастир Тумане, Ѓердап 07.09-10.09.2023

2 ноќевања/4дена
Достапност: 07.09-10.09.2023
Скопје
Голубац
Од5.990 ден
0
Види детали
Еднодневно капење

Еднодневно капење во Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори, Паљури

1 Ден
Достапност: Август-Септември
Скопје
Неа Потидеа/Сани Бич/Калитеа/Полихроно/Ханиоти/Пефкохори/Паљури
Од1.300 ден
0
Види детали
Острошки манастир

Посета на Острошки манастир во Црна Гора

Петок- Недела
Достапност: Март-Октомври 2024
Скопје
Острог
Од1.800 ден
0
Види детали
1 2 3

Newsletter

Имате прашање?

  • 02/3228-603
  • biserprom.mk@gmail.com
  • biserprom.mk@gmail.com
мај 2024
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031