+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Викенд патувања

Викенд во Белград

Викенд во Белград ( Октомври – Декември)

2 дена/1 ноќевање
Достапност: Октомври - Декември
Скопје
Белград
Од3.400 ден
0
Види детали
11- ти Октомври во Полихроно

Продолжен викенд во Полихроно 08.10-11.10.2022

3 ноќевања / 4 дена
Достапност: 08.10.-11.10.2022
Скопје
Пефкохори
Од3.650 ден
0
Види детали
Поклоничко патување
Еднодневно капење

Еднодневно капење во Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори

1 Ден
Достапност: Јули - Август
Скопје
Неа Потидеа/Сани Бич/Калитеа/Полихроно/Ханиоти/Пефкохори
Од1.300 ден
0
Види детали
Викенд во Лутраки

Викенд во Лутраки (04.06 – 05.06.2022)! 1 ноќевања со појадок + автобуски превоз

1 ноќевање/2 дена
Достапност: 04.06.-05.06.2022
Скопје
Лутраки
Од2.700 ден2.300 ден
0
Види детали
Шопинг во Солун

Незаборавно шопинг искуство во Солун !

1 ден
Достапност: Ноември - Декември
Скопје
Солун
Од1.000 ден
0
Види детали
1 2

Најнови Патувања

Newsletter

Имате прашање?

  • 02/3228-603
  • biserprom.mk@gmail.com
  • biserprom.mk@gmail.com
декември 2022
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031