Villa Meti Lux

Вила Meti Lux се наоѓа на само 50 метри од најубавата плажа во Ксамил – Бора Бора.
Вилата располага со 1/2 , 1/3 и 1/4  студија.

Резервација

РАСПРОДАДЕНО