+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Еднодневно капење во Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори, Паљури

Еднодневно капење
Од1.500 ден
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

19349

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
1 Ден
Достапност: Јули
Скопје
Неа Потидеа/Калитеа/Полихроно/Ханиоти/Пефкохори/Паљури
Детали

Еднодневно капење за едно лице на плажа по избор ( Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори, Паљури) + превоз за термин

Локација на поаѓање и враќање

Скопје- Дрводекор (ул.Кеј 13-ти Ноември ББ)

Време на поаѓање

01:30 часот

Време на враќање

19:00 часот по локално време

Локација по избор

 • Неа Потидеа
 • Калитеа
 • Полихроно
 • Ханиоти
 • Пефкохори
 • Паљури

Термини

 • Сабота 20.07.2024
 • Недела 21.07.2024
 • Сабота 27.07.2024
 • Недела 28.07.2024

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

Итинирер

1 ДенСкопје- Халкидики

Состанок со групата на Дрводекор во 01:15 часот. Поаѓање за Халкидики во 01:30 часот. Се патува преку граничен премин Богородица со попатни паузи заради одмор и гранични формалносто. Пристигнување на наведените места. Слободно време за едивидуални активности. Поаѓање за Скопје во 19:00 часот по локално време. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

Мапа

Галерија
2 лица го разгледуваат ова патување во моментов!