+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Еднодневно капење во Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори

Еднодневно капење
Од1.300 ден
Достапни: 10 места
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

2405

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
1 Ден
Достапност: Јули - Август
Скопје
Неа Потидеа/Сани Бич/Калитеа/Полихроно/Ханиоти/Пефкохори
Детали

Еднодневно капење за едно лице на плажа по избор ( Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори) + превоз за термин

Локација на поаѓање и враќање

Скопје- Дрводекор (ул.Кеј 13-ти Ноември ББ)

Време на поаѓање

02:00 часот

Време на враќање

19:00 часот по локално време

Локација по избор

 • Неа Потидеа
 • Сани Бич
 • Калитеа
 • Полихроно
 • Ханиоти
 • Пефкохори
 • Паљури

Термини

 • Сабота 02.07.2022
 • Недела 03.07.2022
 • Сабота 09.07.2022
 • Недела 10.07.2022
 • Сабота 16.07.2022
 • Недела 17.07.2022
 • Сабота 23.07.2022
 • Недела 24.07.2022
 • Сабота 30.07.2022
 • Недела 31.07.2022
 • Сабота 06.08.2022
 • Недела 07.08.2022
 • Сабота 13.08.2022
 • Недела 14.08.2022
 • Сабота 20.08.2022
 • Недела 21.08.2022
 • Сабота 27.08.2022
 • Недела 28.08.2022

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

Итинирер

1 ДенСкопје- Халкидики

Состанок со групата на Дрводекор во 01:45 часот. Поаѓање за Халкидики во 02:00 часот. Се патува преку граничен премин Богородица со попатни паузи заради одмор и гранични формалносто. Пристигнување на наведените места. Слободно време за едивидуални активности. Поаѓање за Скопје во 19:00 часот по локално време. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

Мапа

Галерија
3 лица го разгледуваат ова патување во моментов!