+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Незаборавно шопинг искуство во Солун !

Шопинг во Солун
Од1.000 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

5364

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
1 ден
Достапност: Февруари-Март
Скопје
Солун
Детали

Искористете ги големите попусти и имајте незаборавно шопинг искуство во Солун! Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

Локација на поаѓање и враќање

Скопје, Дрводекор (ул.Кеј 13-ти Ноември ББ)

Време на поаѓање

03:30 часот

Време на враќање

18:00  по локално време

Во цената е вклучено

 • Автобуски превоз на наведената релација
 • Посета на центарот на Солун
 • Посета на Cosmos и IKEA

Во цената не е вклучено

 • Патничко осигурување
Напомена
 • За реализација на аранжманот, потребен е минимум од 45 патници
 • За патувањето е потребен пасош и не со важност не помалку од 3 месеци
 • Не е поребно сертификати за вакцинација и тест
 • Важат општите услови на патување на СКТМ и Бисер Пром
 • Задолжително направете телефонска резервација пред да го купите
Итинерер

Скопје - Солун - Скопје

Состанок со групата на Дрводекор во 3:15 часот. Поаѓање за Солун во 03:30 часот. Се патува преку граничен премин Богородица. Пристигнување во Солун во утринските часови. Слободно време за прошетка низ центарот. Во 14:00 часот по локално време  заминување за посета на Cosmos и IKEA. Поаѓање за Скопје во 18:00 часот по локално време (17:00 по мкд).Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

Map

Галерија
3 лица го разгледуваат ова патување во моментов!