+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

ПРОМО: Еднодневно капење во Паралија

ПРОМО
Од1.400 ден1.000 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
Ова патување во моментов не е достапно.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

1411

Зошто да патувате со нас?

  • Најповолни цени
  • Одлична услуга
  • Интересни дестинации
  • 30 годишно искуство

Имате прашање?

  • 02/3228-603
  • biserprom.mk@gmail.com
  • biserprom.mk@gmail.com
1 Ден
Скопје
Паралиа
Детали

ПРОМО:Еднодневно капење за едно лице на плажа во Паралиа + превоз за термин 05.06.2022

Локација на поаѓање и враќање

Скопје- Дрводекор (ул.Кеј 13-ти Ноември ББ)

Време на поаѓање

02:00 часот

Време на враќање

19:00 часот по локално време

Локација

  • Паралиа

Термин

  • Недела 05.06.2022

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

Итинерер

1 ДенСкопје-Паралиа-Скопје

Состанок со групата на Дрводекор во 01:45 часот. Поаѓање за Паралиа во 02:00 часот. Се патува преку граничен премин Богородица со попатни паузи заради одмор и гранични формалности. Пристигнување во Паралиа во утринските часови. Слободно време за едивидуални активности. Поаѓање за Скопје во 19:00 часот по локално време. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

Мапа

Галерија
2 лица го разгледуваат ова патување во моментов!