+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Семеен Хотел Ламбов – Несебар |RO | Пакет аранжмани со 3,4,6,7,10,11 ноќевања + автобуски превоз | Сопствен превоз

Несебар 2022
Од5.520 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
19/08/2022
Соба 1 :
Соба 1 :
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

657

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
3,4,6,7,10,11 ноќевања
Достапност: Јули - Август
Скопје
Несебар
Несебар

Несебар, познатиот град кој се наоѓа во источниот дел на Бугарија, покрај источниот брег на Црното Море, можете да го доживеете модерниот живот и историјата.

Несебар е поврзан со Бургаз и се состои од стар дел кој се наоѓа на островот и нов дел на градот. Несебар има долга историја од 3 илјади и 200 години и е единственото место што од 1983 година се наоѓа под заштита на УНЕСКО како светско културно наследство.

На островот има околу 15 илјади жители и површина од 32 илјади квадрати метри. Во делот што се нарекува Нов Несебар се наоѓат луксузни хотели, развиена инфраструктура, јахти и најпознатата плажа, „Сани бич“.

Локација на поаѓање и враќање

Скопје (Дрводекор) – Куманово (Макпетрол бензиска) – Крива Паланка (Макпетрол бензиска)

Време на поаѓање

 • Скопје 21:00ч
 • Куманово 21:30ч
 • Крива Паланка 22:30

Време на враќање

 • 14:00ч по локално време

Термини и цени по лице на база 3 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 02.08-06.08.2022 - 89€
 • 09.08-13.08.2022 - 89€

Термини и цени по лице на база 4 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 05.08-10.08.2022 - 103€

Tермини и цени по лице на база 7 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 02.08-10.08.2022 - 139€
 • 12.08-20.08.2022 - 139€
 • 19.08-27.08.2022 - 139€

Термини и цени по лице на база 10 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 02.08-13.08.2022 - 179€
 • 09.08-20.08.2022 - 179€

Термини и цени по лице на база 11 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 29.07-10.08.2022 - 193€

Во цените е вклучено

 • Автобуски превоз на релација Скопје - Несебар - Скопје
 • Ноќевање согласно избраниот термин на база RO(само ноќевање)
 • WIFI
 • Секојдневно чистење од страна на собарки
 • Смена на пешкири на секои 3 дена
 • Смена на постелнина на секои 5 дена

Во цените е вклучено

 • Патничко осигурување
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 1€ на ден по лице.

Удобност во собите

 • Гардеробер
 • Клима
 • ТВ
 • Ладилник
Семеен Хотел Ламбов
Вила “Ламбов” се наоѓа во новиот дел на Несебар, нa oколу 350 m oд плажа. Располага со 1/2,1/3 студија ,2+2 апартмани,2+1 апартмани со редовни легла, како и дополнително легло на развлекување,бесплатна клима,бесплатен интернет wi-fi, фрижидер, wc,тоалет, крпи за лице и тело, ТВ , гардеробер, сушара, балкони со масичка со столчиња…

ЦЕНИ СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цени со сопствен превоз на ден по лице на база RO(само ноќевање).Сместување во 1/2 соба

 • 10.07-20.08.2022
 • --- 13€ ---
 • 21.08.-05.09.2022
 • --- 11€ ---

Цени со сопствен превоз за Студио(макс 3 лица) на ден на база RO(само ноќевање).

 • 10.07-20.08.2022
 • --- 30€ ---
 • 21.08.-05.09.2022
 • --- 26€ ---

Цени со сопствен превоз за Апартман(макс 4 лица) на ден на база RO(само ноќевање).

 • 10.07-20.08.2022
 • --- 40€ ---
 • 21.08.-05.09.2022
 • --- 30€ ---
 • Цената се однесува по лице на ден, за АПП цената се однесува за целиот апартман.
 • Секојдневно се чисти од страна на собарки
 • Смена на пешкири на секои 3 дена
 • Постелнина се менува на секои 5 дена.
 • WIFI, A/C, TV, фрижидер, балкон
 • При сместување во хотелот се плаќа такса од 1 еврo по лице на ден.
Мапа

Галерија