+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Хотел Беатрис **+ – Сончев Брег |RO | Пакет аранжмани со 3,4,6,7,10,11 ноќевања + автобуски превоз | Сопствен превоз

Сончев Брег 2022
Од6.760 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
19/08/2022
Соба 1 :
Соба 1 :
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

1086

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
3,4,6,7,10,11 ноќевања
Достапност: Јули - Август
Скопје
Сончев Брег
Сончев Брег

Сончев брег е создаден во 1958 година како викенд дестинација за бугарските семејства, кое  стана најголемото туристичко место за одмор во земјата. Првичното мало одморалиште покрај плажа, прерасна во најголемото одморалиште на целиот брег на Црното Море кое на југ се  споил со градот Несебар.

Локација на поаѓање и враќање

Скопје (Дрводекор) – Куманово (Макпетрол бензиска) – Крива Паланка (Макпетрол бензиска)

Време на поаѓање

 • Скопје 21:00ч
 • Куманово 21:30ч
 • Крива Паланка 22:30

Време на поаѓање

 • 14:00ч по локално време

Термини и цени по лице на база 3 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 09.08-13.08.2022 - 109€

Термини и цени по лице на база 7 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 19.08-27.08.2022 - 189€

Термини и цени по лице на база 10 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 09.08-20.08.2022 - 249€

Во цените е вклучено

 • Автобуски превоз на релација Скопје - Сончев Брег - Скопје
 • Ноќевање согласно избраниот термин на база RO(само ноќевање)
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на базенот
 • WIFI

Во цените е вклучено

 • Патничко осигурување
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 2€ на ден по лице.

Удобност во собите

 • Гардеробер
 • Кујна
 • ТВ
 • Клима
 • Ладилник
Hotel Beatris **+

 Семеен хотел Беатрис се наоѓа во срцето на туристичкиот центар Сончев Брег. Распослан е на 600 метри од плажата како и од Action Aqua Park, на исклучително фреквентно место.

Сите студиа и апартмани во хотелот се опремени со се што ви треба за да имате незаборавен одмор: кујна со ладилник, климатизација, сопствена бања, телевизор и др.

Хотел Беатрис истотака располага со сезноски надворешен базен за возрасни и деца, како и ресторан кои им е достапен на гостите.

 • Рецепција
 • Ресторан
 • Надворешен базен
 • Студиа и Апартмани
 • WIFI
 • Лежалки и чадори

ЦЕНИ СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цени со сопствен превоз на ден по лице на база RO(само ноќевање).Сместување во 1/2+1 студиа и апартмани

 • 10.07-21.08.2022
 • ноќевање 20 € по лице
 • 21.08-05.09.2022
 • ноќевање 17 € по лице
 • Сите студија и апартмани располагаат со кујна комплетно опремена, клима, ТВ, ладилник, балкон, WIFI, базен, лежалки и чадори, вклучени во цената.
 • Деца – од 1,99 – 11,99год плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Доплата за туристичка такса 2€ на ден по лице.
Мапа

Галерија