+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Хотел Кокиче *** – Сончев Брег | Пакет аранжмани со 3,4,6,7,10,11 ноќевања + автобуски превоз | Сопствен превоз

Сончев Брег 2022
Од7.130 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
19/08/2022
Соба 1 :
Соба 1 :
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

1309

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
Сончев Брег

Сончев брег е создаден во 1958 година како викенд дестинација за бугарските семејства, кое  стана најголемото туристичко место за одмор во земјата. Првичното мало одморалиште покрај плажа, прерасна во најголемото одморалиште на целиот брег на Црното Море кое на југ се  споил со градот Несебар.

Локација на поаѓање и враќање

Скопје (Дрводекор) – Куманово (Макпетрол бензиска) – Крива Паланка (Макпетрол бензиска)

Време на поаѓање

 • Скопје 21:00ч
 • Куманово 21:30ч
 • Крива Паланка 22:30

Време на враќање

 • 14:00ч по локално време

Термини и цени по лице на база 3 ноќевања со појадок и вклучен автобуски превоз

 • 02.08-06.08.2022 - 115€
 • 09.08-13.08.2022 - 115€

Термини и цени по лице на база 4 ноќевања со појадок и вклучен автобуски превоз

 • 22.07-27.07.2022 - 136€
 • 29.07-03.08.2022 - 136€
 • 05.08-10.08.2022 - 136€

Термини и цени по лице на база 7 ноќевања со појадок и вклучен автобуски превоз

 • 29.07-06.08.2022 - 199€
 • 02.08-10.08.2022 - 199€
 • 05.08-13.08.2022 - 199€
 • 12.08-20.08.2022 - 199€
 • 19.08-27.08.2022 - 199€

Термини и цени по лице на база 10 ноќевања со појадок и вклучен автобуски превоз

 • 02.08-13.08.2022 - 259€
 • 09.08-20.08.2022 - 259€

Термини и цени по лице на база 11 ноќевања со појадок и вклучен автобуски превоз

 • 29.07-10.08.2022 - 277€

Во цените е вклучено

 • Автобуски превоз на релација Скопје - Сончев Брег - Скопје
 • Ноќевање согласно избраниот термин на база ноќевање со појадок
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на базенот
 • WIFI

Во цената не е вклучено

 • Патничко осигурување
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 1€ на ден по лице.
 • Доплата за еднокреветна соба 90%

Удобност во собите

 • Гардеробер
 • Клима
 • ТВ
 • Ладилник
Hotel Kokiche ***

Хотел Кокиче е лоциран во централниот дел на Сончев Брег на само 6 минути пешачење од плажата. Хотелот поседува преубава градина во која се наоѓа големиот базен, барот , како и реквизити за билјард.

Истотака поседува и ресторан во кој можете да ги вкусите специјалитетите на Бугарската и Италијанската кујна.

Кокиче е идеално место за млади. Во близина се наоѓаат дискотеките, баровите, рестораните…. 

 

 • Рецепција
 • Ресторан
 • Надворешен базен
 • Бар на базен
 • Паркинг
 • WIFI

ЦЕНИ СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цени со сопствен превоз на ден по лице на база ноќевање со појадок

 • Јули - Август
 • ---21€---
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 1€ на ден по лице
 • Доплата за трето легло 21€
 • Доплата за еднокреветна соба 100%
Мапа

Галерија