+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Хотел Ривиера Блу *** – Сончев Брег |All inc. | Пакет аранжмани со 3,4,6,7,10,11 ноќевања + автобуски превоз | Сопствен превоз

Сончев Брег 2022 - Аll inc.
Од10.480 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
19/08/2022
Соба 1 :
Соба 1 :
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

890

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
Сончев Брег

Сончев брег е создаден во 1958 година како викенд дестинација за бугарските семејства, кое  стана најголемото туристичко место за одмор во земјата. Првичното мало одморалиште покрај плажа, прерасна во најголемото одморалиште на целиот брег на Црното Море кое на југ се  споил со градот Несебар.

Локација на поаѓање и враќање

Скопје (Дрводекор) – Куманово (Макпетрол бензиска) – Крива Паланка (Макпетрол бензиска)

Време на поаѓање

 • Скопје 21:00ч
 • Куманово 21:30ч
 • Крива Паланка 22:30

Време на враќање

 • 14:00ч по локално време

Термини и цени по лице на база 3 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 02.08-06.08.2022 - 169€
 • 09.08-13.08.2022 - 169€

Термини и цени по лице на база 4 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 29.07-03.08.2022 - 209€
 • 05.08-10.08.2022 - 209€

Термини и цени по лице на база 7 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 29.07-06.08.2022 - 329€
 • 02.08-10.08.2022 - 329€
 • 05.08-13.08.2022 - 329€
 • 12.08-20.08.2022 - 329€
 • 19.08-27.08.2022 - 329€

Термини и цени по лице на база 10 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 02.08-13.08.2022 - 449€
 • 09.08-20.08.2022 - 449€

Термини и цени по лице на база 11 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 29.07-10.08.2022 - 489€

Во цените е вклучено

 • Автобуски превоз на релација Скопје - Сончев Брег - Скопје
 • Ноќевање согласно избраниот термин на база All inc. (три оброци + неограничена конзумација на алкохолни и безалкохолни пијалоци од локално потекло, од 10 до 20 часот)
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на базенот
 • WIFI

Во цените е вклучено

 • Патничко осигурување
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 1€ на ден по лице.

Удобност во собите

 • Гардеробер
 • Клима
 • ТВ
 • Ладилник
Hotel Riviera Blue ***

Хотел Ривиера Блуе се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег, на околу 300 метро од плажа. Сместен е околу голем базен  во кој може да уживате.

Овој хотел располага со климатизирани апартмани со големи балкони. Секој апартман вклучува и мини кујна, дневна со гарнитура и кабелска телевизија.

 

 • Рецепција
 • Ресторан
 • Бар
 • Голем базен
 • Паркинг
 • WIFI

ЦЕНИ СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цени со сопствен превоз на ден по лице на база All inc.

 • 10.07 -31.08.2022
 • --- 40€---
 • 3 главни оброци + неограничена конзумацја на локални безалкохолни и алкохолни пијалоци во период од 10-22 часот
 • Деца од 0-5,99 години – Бесплатно
 • Деца од 6-10,99 години – плаќаат 50%
 • Задолжителна доплата на туристичка такса од 1€ по лице на ден.
Мапа

Галерија
1 лица го разгледуваат ова патување во моментов!