+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Хотел Тиа Мариа ***+ – Сончев Брег |RO | Пакет аранжмани со 3,4,6,7,10,11 ноќевања + автобуски превоз | Сопствен превоз

Сончев Брег - 2022
Од6.760 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
19/08/2022
Соба 1 :
Соба 1 :
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

1608

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
3,4,6,7,10,11 ноќевања
Достапност: Јули - Август
Скопје
Сончев Брег
Сончев Брег

Сончев брег е создаден во 1958 година како викенд дестинација за бугарските семејства, кое  стана најголемото туристичко место за одмор во земјата. Првичното мало одморалиште покрај плажа, прерасна во најголемото одморалиште на целиот брег на Црното Море кое на југ се  споил со градот Несебар.

Локација на поаѓање и враќање

Скопје (Дрводекор) – Куманово (Макпетрол бензиска) – Крива Паланка (Макпетрол бензиска)

Време на поаѓање

 • Скопје 21:00ч
 • Куманово 21:30ч
 • Крива Паланка 22:30

Време на враќање

 • 14:00ч по локално време

Термини и цени по лице на база 3 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 09.08-13.08.2022 - 109€

ермини и цени по лице на база 7 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 12.08-20.08.2022 - 185€
 • 19.08-27.08.2022 - 185€

Термини и цени по лице на база 10 RO (само ноќевање) и вклучен автобуски превоз

 • 09.08-20.08.2022 - 239€

Во цените е вклучено

 • Автобуски превоз на релација Скопје - Сончев Брег - Скопје
 • Ноќевање согласно избраниот термин на база RO(само ноќевање)
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на базенот
 • WIFI

Во цените е вклучено

 • Патничко осигурување
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 1€ на ден по лице.

Удобност во собите

 • Гардеробер
 • ТВ
 • Клима
 • Ладилник
 • Балкон
Hotel Tia Maria

Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот.
Модерниот имот е на удобно растојание до плажите и до центарот на летувалиштето.

Забaвувајте се во многуте дискотеки, барови и пабови во близина. За вашиот комфор, исто така во близина има голем супермаркет.

 • Хотелот е комплетно реновиран 2022 година.
 • Рецепција
 • Ресторан
 • Надворешен базен
 • Чадори и лежалки
 • WIFI

ЦЕНИ СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цени со сопствен превоз на ден по лице на база RO(само ноќевање).Сместување во 1/2 и 1/2+1 соби

 • 10.07.-31.08.2022
 • --- 19€ ---
 • Хотелот е комплетно реновиран 2022 година. Располага со базен, ресторан, рецепција, wifi, чадори и лежалки кои се вклучени во цената. Секоја соба е луксузно опремена со клима, ТВ, ладилник балкон.
 • Доплата за појадок 4€ на ден по лице
 • Доплата за полупансион 12€ на ден по лице
 • Доплата за All inc. 20 на ден по лице (10-22часот, сите оброци на шведска маса.)
 • Деца од 0-11,99 години плаќаат 50% од сите варијанти.
 • Доплата за туристичка такса 1€ на ден по лице.
Мапа

Галерија