+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Хотел Јавор Палас **** – Сончев Брег |All inc. | Пакет аранжмани со 3,4,6,7,10,11 ноќевања + автобуски превоз | Сопствен превоз

Сончев Брег 2022 - All inc.
Од10.480 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
Ова патување во моментов не е достапно.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

1956

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
3,4,6,7,10,11 ноќевања
Достапност: Јули - Август
Скопје
Сончев Брег
Сончев Брег

Сончев брег е создаден во 1958 година како викенд дестинација за бугарските семејства, кое  стана најголемото туристичко место за одмор во земјата. Првичното мало одморалиште покрај плажа, прерасна во најголемото одморалиште на целиот брег на Црното Море кое на југ се  споил со градот Несебар.

Локација на поаѓање и враќање

Скопје (Дрводекор) – Куманово (Макпетрол бензиска) – Крива Паланка (Макпетрол бензиска)

Време на поаѓање

 • Скопје 21:00ч
 • Куманово 21:30ч
 • Куманово 21:30ч

Време на враќање

 • 14:00ч по локално време

Термини и цени по лице на база 3 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 09.08-13.08.2022 - 169€

Термини и цени по лице на база 7 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 12.08-20.08.2022 - 329€
 • 19.08-27.08.2022 - 329€

Термини и цени по лице на база 10 All incl. и вклучен автобуски превоз

 • 09.08-20.08.2022 - 449€

Во цените е вклучено

 • Автобуски превоз на релација Скопје - Сончев Брег - Скопје
 • Ноќевање согласно избраниот термин на база All inc. (три оброци + неограничена конзумација на алкохолни и безалкохолни пијалоци од локално потекло, од 11 до 21 часот)
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на базенот

Во цените е вклучено

 • Патничко осигурување
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 1€ на ден по лице.

Удобност во собите

 • Гардеробер
 • Клима
 • ТВ
 • Ладилник
 • Балкон
Hotel Yavor Palace ****

Хотел Јавор Палас **** е лоциран во централниот дел на Сончев Брег, на 3мин одалеченост од Хотел Кубан, 7мин од плажа.

Хотелот на своите гости им нуди можност да уживаат на големиот базен, како и да се релаксираат во преубавата градина.

Паркингот е достапен во близина и се наплаќа. WIFI истотака е достапен со наплата.

 

 • Рецепција
 • Ресторан
 • Базен
 • Лежалки и чадори на базен

ЦЕНИ СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цени со сопствен превоз на ден по лице на база All inc.

 • 10.07.-31.08.2022
 • --- 40€ ---
 • 3 главни оброци + неограничена конзумацја на локални безалкохолни и алкохолни пијалоци во период од 11-21 часот
 • Прво дете до 13,99 год.- бесплатно
 • Второ дете до 13,99 год - 50% од цената за возрасен
 • Трет возрасен до 13,99год – 70% од цената за возрасен
 • Доплатa за туристичка такса 1€ на ден по лице
Мапа

Галерија