+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Шопинг во Ниш

Шопинг во Ниш
Од1.000 ден800 ден
10/12/2022
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

1486

Зошто да патувате со нас?

 • Најповолни цени
 • Одлична услуга
 • Интересни дестинации
 • 30 годишно искуство

Имате прашање?

 • 02/3228-603
 • biserprom.mk@gmail.com
 • biserprom.mk@gmail.com
Детали

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

Локација на поаѓање и враќање

Скопје, Дрводекор (ул.Кеј 13-ти Ноември ББ)

Маршута

Скопје – Куманово -Граничен Премин Табановце – Ниш и обратно

Време на поаѓање

6:00 часот

 

Време на враќање

17:00 часот

Термини

 • Сабота 19.11.2022
 • Сабота 26.11.2022
 • Сабота 03.12.2022
 • Сабота 10.12.2022

Во цената е вклучено

 • Автобуски превоз
 • Посета на Ниш
 • Посета на Делта Планет шопинг центар
 • Посета на Лидл

Во цената не е вклучено

 • Патничко осигурување
Ниш

Ниш е град во Јужна Србија. Ниш е административен центар на Нешивескиот округ. Има 260.237 жители.вклучувајќи ги и урбаните области. Тој е еден од најстарите градови на Балканот и Европа, и од античките времиња се смета за порта помеѓу Истокот и Западот.

Итинерер

1 ДенСкопје - Ниш - Скопје

Состанок со групата во 5:45 часот на Дрводекор ( пред Т.А.Бисер Пром).Поаѓање во 06:00 часот. Пристигнување во Ниш во утринските часови (околу 9часот). Посета на центарот на Ниш до 13:00. Заминување за Делта Планет шопинг центар и Лидл. Слободно време за индивидуални прошетки, или шопинг во Делта Планет и Лидл.Заминување за Скопје во 17:00 часот. Преистигнување во Скопје околу 20:00 часот

Мапа

Галерија
3 лица го разгледуваат ова патување во моментов!