+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com
+38923228603 | 078/421-295 biserprom.mk@gmail.com

Шопинг во Софија – 1190 ден.

Black Friday
Од1.190 ден700 ден
Резервирај
Барање
Име*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови за користење и Политика за приватност.
Ве молиме, согласете се со сите услови пред да продолжите на следниот чекор
10/12/2022
Изберете ги сите потребни полиња за да продолжите на следниот чекор.

Резервирај

Додади во омилени

За да додадете во омилени потребно е да имате кориснички профил

4304

Зошто да патувате со нас?

  • Најповолни цени
  • Одлична услуга
  • Интересни дестинации
  • 30 годишно искуство

Имате прашање?

  • 02/3228-603
  • biserprom.mk@gmail.com
  • biserprom.mk@gmail.com
1 Ден
Достапност: Ноември и Декември 2022
Скопје
Софија
Детали

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

Локација на поаѓање и враќање

Маршута

Скопје, Дрводекор (ул.Кеј 13-ти Ноември ББ)

Скопје – Куманово – К.Паланка – ГП Деве Баир – Софија и обратно

Време на поаѓање

Време на враќање

04:00 часот

17:00 часот по македонско време

Во цената е вклучено

  • Автобуски превоз

Во цената не е вклучено

  • Патничко осигурување
Paradise Center

Paradise Shoping Center е најголемиот трговски центар на балканот со внатрешна површина од 80 000 m2 и во неговиот состав влегуваат преку 350 продавници, 14 кино сали, фитнес и спа ценатр, голем број на кафетерии и ресторани, спортски центар, огромен супермаркет и многу забава и атракции (вештачки езера и фонтани) Повеќе инфромации во врска со трговскиот и брендовите може да видите на следниот ЛИНК

Итинерер

1 ДенШопинг во Софија

Состанок со групата во 3:45 часот на Дрводекор ( пред Т.А.Бисер Пром).Поаѓање во 04:00 часот. Пристигнување во Paradise во утринските часови (околу 9:30часот). Посета на Ikea Ring Mall и Decathlon до 13:00.Посета на шопинг центар Paradise до 17:00.Поаѓање за Скопје во 17:00 од шопинг центар Paradise по македонско време

  • Напомена: Патниците кои сакаат да го посетат само шопинг центар Paradise ги оставаме од моментот на пристигнување до 17:00 часот
Map

Галерија
1 лица го разгледуваат ова патување во моментов!